+420 777 075 134

Zprávy a novinky

29.3. 2019

Připravili jsme pro uživatele elektrokol přehledné informace týkající se baterií a jejich údržby. Článek je převzat od firmy Aggos, která se se prodejem a servisem elektrokol zabývá.

https://ekolo.cz/baterie-elektrokola

Dále zde najdete povídání o tom, jaké elektrokolo si vybrat…..

https://svet-elektrokola.cz/jak-vybrat-elektrokolo/

Proč se nedobíjí baterie, když šlapu?

Pořizujete si elektrokolo, abyste šlapali bez námahy, ne jako při jízdě na klasickém kole. Generování energie by vás při jízdě brzdilo, nehledě na to, že konstrukce moderních baterií potřebuje k dobíjení konstantní proud, který šlapáním nevyrobíte. Takzvanou „rekuperací“ se chlubí elektrokola s olověnými bateriemi, ale jejich nízký výkon se zvýší pouze o 3-5%.

19.7. 2019

Dnešního dne jsme rozšířili nabídku o elektrokola, elektrotříkolky a elektroskútry českého výrobce Spirit z Úpice. Ucelenou nabídku, ceny a podrobné parametry najdete v sekci Jízdní kola – Spirit.

19.8. 2019

Z důvodu neustálého zvyšování cen přepravců dochází k úpravám cen za doručení zásilek. Výraznější zdražení se projeví především u elektrokol, kde váha a rozměry překračují stanovené limity dopravců.

jízdní kolo 149,- Kč
elektrokolo 399,- Kč

1.10. 2019

Byl zahájen předprodej elektrokol brněnské firmy Lectron, přehlednou nabídku nabízíme na http://www.lectronbikes.com/Modely-Lectron-2020-c12_0_1.htm – klikněte na tlačítko „Katalog 2020.“

Začínají rovněž běžet nebo již běží slevy jízdních kol modelů 2019, pokud máte zájem o koupi kola pod stromeček, neváhejte slevněný model objednat již nyní, zásoby se tenčí.